Mirësevini

Hotel Oasis

Me shumë kënaqësi ju mirëpresim në faqen zyrtare të Hotel Oasis, Sarandë, Shqipëri. Shpresoj se do t'ju prezantojë si duhet me hotelin tonë.

junior suite with sea view

Disa Fjale Rreth Nesh

Duke ofruar një tarracë dhe pamje nga deti, Hotel Oasis është vendosur në Sarandë në rajonin e qarkut Vlorë. Hoteli ndodhet 100 m nga deti, ndërsa plazhet më të afërta janë 300 m larg. Hoteli është 28 km nga Qyteti i Korfuzit. Mysafirët mund të shijojnë restorantin e hotelit . Glyfada është 35 km nga Hotel Oasis, ndërsa Paleokastritsa është 34 km larg.

prezantim i shkurtër

Dhomat

Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe vjen me një TV të sheshtë me kanale kabllore. Disa dhoma kanë një zonë ku ju mund të të pushoni. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo private të pajisur me dush. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni dhe një tharëse flokësh.

Dhomë dopio me ballkon dhe pamje nga deti

Një krevat dopio tepër i madh

Suitë Presidenciale

Dhoma e gjumit 1: Një krevat dopio shumë i madh Dhoma e ndenjes: Një divan

Dhomë standarte dopio

Një krevat dopio tepër i madh

Suitë Junior me Pamje nga Deti

Një krevat dopio tepër i madh dhe një divan

Suitë mbretërore me Pamje nga Deti

Një krevat dopio tepër i madh dhe një divan

Suitë mbretërore me ballkon

Dhoma e gjumit 1: Një krevat dopio shumë i madh Dhoma e ndenjes: Një divan

Dhomë për tre persona me pamje nga deti

Një krevat tek dhe një krevat dopio tepër i madh

Mysafir të kënaqur

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

“Staf me të vërtetë miqësor, duke bërë më të mirën për komoditetin e mysafirëve. Sofiya është një person me të vërtetë i mirë dhe i sjellshëm, Anetta gjithashtu. Për dhomat - padyshim që ia vlen të keni një pamje nga deti. Eshtë thjesht madhështore! Të fala nga Bullgaria! Daniel dhe Melissa. ”

Daniel

Hoteli është luksoz, është opsioni më i mirë për shumë arsye duke filluar nga stafi, ballkon me pamje të shkëlqyeshme që shikon të gjithë qytetin, ka shumë arsye për të zgjedhur Hotel Oasis, nëse kthehem në Sarandë do të zgjedh Hotel Oasis… "

Patrycja

“Vendndodhja e shkëlqyer, pamje nga deti, 5 minuta ecje në plazhin më të afërt, dhomë e madhe dhe e pastër, staf shumë profesional. Ne e rekomandojmë atë, me siguri që do të kthehemi ”.

Carmen

“Staf shumë miqësor, i dobishëm. Dhomat janë të pastra dhe komode dhe duket se janë rinovuar së fundmi. "

Philip

Facilitetet

Parkimi

Mundësitë e parkimit në dispozicion dhe parkimi i siguruar

Përjashta

Tarracë dielli, objekte BBQ, tarracë dhe kopsht

Shërbime pastrimi

Shërbim hekurosje, pastrim kimik dhe lavanderi

Internet

WiFi është në dispozicion në vende publike.

Shërbimet

Marrja me qira e makinave, këmbimi valutor, shërbimi i hekurosjes, ambientet e dhomës VIP, pastrimi kimik, lavanderi, recepsion 24 orë.

Ushqim dhe pije

Fruta, shishe uji, bar dhe restorant

Argëtim dhe shërbime familjare

Portat e sigurisë së foshnjës

Aktivitetet

Librari

260182264

Të përgjithshme

 • Wi-fi
 • Kondicioner
 • Ambient ku nuk pihet duhan
 • Ashensor
 • Dhoma familjare
 • Dhoma ku nuk pihet duhan

Popullore

 • Parkimi
 •  Lejohen kafshët shtëpiake
 •  WiFi
 •  Dhoma familjare
 •  Restorant
 •  Dhoma ku nuk pihet duhan
 •  Bar

Shijoni pushimet tuaja